İyi bir e-ticaret sitesi yüksek kazanç demektir…

eticaret

E-Ticaret, her ölçekte firma ve kuruluşların ürünlerini, hizmetlerini İnternet ortamından tanıtım ve pazarlamasını sağlayan, kurumunuzun kapılarını dünya pazarına açan yeni nesil bir teknoloji alternatifidir.

E Ticaret ile ekonomik rakamlarla yapacağınız yatırım sayesinde, Milyonlarla ifade edilen internet kullanıcıları sayfanıza birkaç saniyede ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi İnternet üzerinden ödeme gerçekleştirerek satın alabilir. Sizde, zahmetsizce gerçekleşen bu işlemleri izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Webimedya olarak, geleneksel pazarlama araçlarının önemini bilmekle birlikte, teknolojinin hızlı gelişimiyle günümüzde e-ticaretin ne kadar önemli bir konuma geldiğinin farkındayız.

Hazırladığımız anahtar teslim projelerle, her türlü kategoride ürününüzü satabileceğiniz, abonelik sistemiyle üye olan kullanıcılara özelleştirilmiş servisler sunabileceğiniz, kampanyalar düzenleyip duyurularını yapabileceğiniz, sadece sizin veya yetkilendirdiğiniz kullanıcıların erişimine açık olan yönetim panelinden her türlü ürün ve kullanıcı işlemlerini yapabileceğiniz, güvenliği uluslararası sertifikalar ve Webimedya güvenlik kodlamalarıyla sağlanan bir platforma sahip olacaksınız.

E-TİCARET SİTESİ PAKETLERİMİZ

BRONZ PAKET

1000Tek Sefer Ödeme
  • 1 yıllık ücretsiz güncelleme ve bakım

GÜMÜŞ PAKET

2500Tek Sefer Ödeme
  • 1 yıllık ücretsiz güncelleme ve bakım

ALTIN PAKET

3500Tek Sefer Ödeme
  • 1 yıllık ücretsiz güncelleme ve bakım

BAKIM-GÜNCELLEME

250Aylık
  • 1 yıllık ücretsiz güncelleme ve bakım

*Fiyatlara KDV dahil değildir.